O nas

Od 10 lat konsekwentnie buy essay best website pracujemy w obranym, przez nas write thesis kierunku skupiającym świadczenie usług związanych z produkcją czystej energii, pochodzącej ze źródeł odnawialnych, z czego głównymi gałęziami są:

  • przygotowanie finansowania
  • faza pomiarowa/projektowa
  • plan opłacalności inwestycji

Pierwszy dziewiczy kurs jaki został obrany 10 lat temu to usługi doradcze w sektorze energetyki wiatrowej. Poczynając od pomiarów meteorologicznych, po przez badania potencjału energetycznego wiatru, rozplanowanie projektu w terenie wraz z lokacją turbin i uzgodnień formalno-prawnych na etapie przygotowującym pod finansowanie kończąc.

Jako narzędzia służy nam sprzęt czołowych światowych producentów; zarówno w kwestii przyrządów pomiarowych (NRG Systems) jak i oprogramowania (WAsP windPRO). Ponadto w fazie projektowej wykorzystujemy systemy GIS. Ponadto współpracujemy z uczelniami wyższymi (AGH i UR Kraków)i instytutami naukowymi (IEO) w celu wdrażania najbardziej korzystnych i efektywnych technologii.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których wiedza i umiejętności praktyczne poparte są zarówno kierunkowymi studiami wyższymi jak i branżowymi szkoleniami co dokumentują odpowiednie certyfikaty.

To wszystko wraz z referencjami sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem stosującym sprawdzone i najlepsze  rozwiązania technologiczne .

Nasze kompetencje poparte są  doświadczeniem przy  realizacji 10 projektów elektroni wiatrowych o całkowitej mocy zainstalowanej 300MW, z czego pierwsza z nich od 2009 roku z powodzeniem produkuje energię elektryczną. Natomiast trzy następne są w fazie realizacji inwestycji.

W naszym zainteresowaniu leży zarówno realizacja projektów o skali przemysłowej, jak    i  na potrzeby prosumenckie.